...

درباره ما

درباره ما

بنیان گذاران وبوکد سالها پیش در فعالیت های اقتصادی در صنوف مختلف فعال و موفقیت هایی را نیز بدست آورده بودند تا اینکه تصمیم به تدوین روشهایی برای پیاده سازی راهکارهای بهبود سطح کمی و کیفی کسب و کارهای مختلف با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در بازارهای ایران گرفتند و این تصمیم که روزی در یک صفحه A4 خلاصه می شد امروز تبدیل به مجموعه ای به نام وبوکد شده است که در آن هنرمندان و متخصصانی گرد هم آمده اند که با هم فکری و خلافیت خود روشهایی به مشریان وبوکد ارائه می کنند که باعث افزایش درآمد و بهبود وضع کسب و کار ایشان می شود . ما به این کار افتخار می کنیم و با قدرت به آن ادامه می دهیم .

  • مهمترین اصلی که هر روز در وبوکد از آن پیروی می کنیم بالابردن سطح علمی افراد مجموعه است ، که با برگذاری کلاس های آموزشی و اجرای طرح مطلعه اجباری کارکنان البته به صورت تخصصی در زمینه کاری آنها ، سعی بر بالابردن سطح علمی و در آخر بهره وری بیشتر در طول مدت خدمتشان به مشریان گرامی دارد .

  • هدف ما در وبوکد افزایش درآمد و ارتقاء کسب و کار مشتریانمان است ، ما راهکاری ثابت و از قبل نوشته شده و اماده برای همه مشتریان از تمامی صنف ها نداریم بلکه با بررسی و تحلیل اولیه روشهایی اختصاصی را به صورت یک پکیج با پیش بینی های آماری به شما ارائه می دهیم .

  • ما خود را عمگرا می دانیم و می گوییم ، اگر ده ها مجموعه با روش ها و راهکارهای ما موفق شده اند پس دلیلی ندارد که صدها مجموعه دیگر نتوانند . ما این کار را برایتان انجام می دهیم .

مقالات

مقالات