...

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

هنر طراحی گرافیک در جایگاهی قرار دارد که در ارائه شایسته محصولات و خدمات نمی توان آن را نادیده گرفت و امروزه با توجه به بالارفتن سطح توقع بصری کاربران در جامعه و شناخت اهمیت کیفیت در طراحی برای ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به همه اقشار ، این هنر نیز روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و تنها افرادی را که از خلاقیت مناسب برخوردار باشند در خود حفظ می نماید که این همان ذات هنر است .

طراحی گرافیک و نقش مهم آن در تبلیغات

تبلیغات بخش بسیار مهم و اساسی برای همه ی زمینه های کاری محسوب می شود.امروزه تبلیغاتی مورد توجه قرار می گیرد که از نظر طراحی متفاوت و خلاقانه باشند  ورنگبندی مناسبی هم داشته باشند.شاید برای شما پیش آمده که در میان تعداد زیادی آگهی تبلیغاتی که مشاهده کرده اید یک یا چند تا از آنها بیشتر مورد توجهتان قرار گرفته و در ذهنتان حک شده است.این هنر طراحی گرافیک است که می تواند طرحی را خلق کند که بیننده با اولین نگاه جذب آن شود و این گونه به شناخت بیشتر یک برند کمک می کند. امروز در دنیای تبلیغات طراحی های گرافیک دیگر مختص بنرهای چاپی و کاتالوگ و بروشور نیستند و به دنیایمجازی هم راه پیدا کرده اند.طبق آماری که در این سالها دریافت شده کاربران بیشترین اعتماد را به سایت ها و شبکه های اجتماعی دارند که اط نظر ظاهر گرافیکی جذابتر هستند . سایت ها با شکل و شمایل و ساده تر نمی توانند مخاطبان زیادی را جذب کنند.

کار اصلی طراحان ما در مجموعه وبوکد برندسازی است.حال اینکه این برندسازی به چه نحوی صورت می پذیرد موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

طراحی گرافیک| وبوکد

برندسازی در وبوکد به چه صورت انجام می پذیرد؟

گرافیست|وبوکد
  • طولانی نباشد
  • به سادگی به خاطر سپرده شود
  • دامنه آن آزاد باشد و کسی قبلا از آن یا مشابه آن استفاده نکرده باشد

همه این ها از جمله مواردی است که متخصصان ما در وبوکد به بررسی انها می پردازند و بهترین نام را برای برند به  شما پیشنهاد می دهند.

یک برند نیاز به لوگوی مناسب و مفهومی نیز دارد که دارای رنگبندی مناسبی می باشد. طراحی لوگو توسط طراحان گرافیک صورت می پذیرد و 3 اتود با طرح های مختلف زده می شود و مشتری می تواند از بین این 3 طرح هریک را که مد نظرش هست انتخاب نماید و یا اگر نیاز داشته باشد تغییر دهد.بهد از اتمام کار طراحی لوگو نوبت به ست اداری می رسد که طبق رنگبندی مشخص شده برحسب نوع فعالیت شرکت طراحی می شود.کاتالوگ و بروشور هم از جمله مواردی هستند طراحی انها برای تبلیغات یک شرکت مهم است.

اینکه یک شرکت برای برندسازی خود هزینه میکند در اصل ارزش خاصی برای مجموعه خود قائل است و از این طریق سرعت محبوبیت خود را در بین مخاطبان به طرز چشمگیری بالا می برد.و این شعار معروف را می توان در این مطلب جای داد که تبلیغات هزینه نیست, سرمایه گذاری برای آینده کاری یک مجموعه است.

مقالات