...

طراحی سایت

طراحی سایت

ما در وبوکد بر این اصل معتقدیم که طراحی سایت یک هنر است و طراحان آن هنرمندانی هستند که با بکارگیری ابزارهای روز ، محیطی را برای ارائه اطلاعات مفید و مورد نیاز کاربران در فضای مجازی فراهم می آورند و شرکت ها را به بهترین شکل برای عرضه کالا و خدماتشان به بازار هدف معرفی می کنند

نقش اساسی سایت ها اینترنتی در رونق کسب و کار

ما در مجموعه طراحی سایت وبوکد با کمک گرفتن از تکنولوژی های برتر دنیا اقدام به طراحی سایت های معتبر و شناخته شده کرده ایم.از آنجایی که امروزه داشتن یک سایت خوب جلوه خاصی را به کسب و کار شما می دهد ما در این مجموعه سعی بر آن داریم تا شما را در بالاترین جایگاه در زمینه شغلیتان قرار دهیم.
حال این سوال به وجود می اید که چگونه می توان در این جایگاه قرار گرفت و با داشتن یک سایت فروش خود را چندین برابر کرد؟
این فعالیتی است که طراحان و متخصصان ما در وبوکد به آن مهارت دارند وشما عزیزان تنها باسپردن طراحی سایت خود به ما شاهد پیشرفت روز افزون کسب و کارتان خواهید بود.
البته این را هم باید خاطر نشان نمود که طراحی سایت بخشی از تخصص ماست و هنر مهم و اساسی دیگر مجموعه سئو و بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو بعد از مرحله طراحی است.
بعد از اتمام کار طراحی تازه کار اصلی متخصصان ما شروع می شود و این عزیزان با تسلط کاملی که به مباحث روز دنیا در رابطه با سئو دارندشروع به کار بر روی سایت شما کرده و در مدت زمان تعیین شده شما شاهد نتایج مطلوب در جایگاه سایت خود خواهید بود.

طراحی سایت درتهران| وبوکد

مراحل طراحی سایت در وبوکد به شرح زیر است:

گروه برنامه نویسی| وبوکد

1- در اولین جلسه ی کاری که با مشتری گذاشته می شود هدف اصلی انها از طراحی سایت مشخص می گردد و اطلاعات لازم در رابطه با زمینه کاریشان از آنها گرفته می شود.در این مرحله دامنه و فضای میزبانی لازم برای سایت نیز مشخص شده و خریدری می شود.
2- متخصصان و طراحان ما در وبوکد اطلاعات لازم در رابطه با رنگبندی و شمایل کلی مد نظر را از مشتری دریافت کرده و طبق سلیقه مشتری کار طراحی گرافیک سایت آغاز می شود وحدود2 تا 3 روز زمان می برد.
3- بعد از اتمام طراحی قالب در مرحله اول فایل طراحی شده به صورت فرمت jpg برای مشتری ارسال می شود و اگر نیاز به اصلاح و تغییری داشته باشد این کار انجام شده و طرح نهایی تائید شده توسط مشتری به قسمت برنامه نویسی ارجاع داده می شود.

4- در این مرحله برنامه نویسان ما شروع به کدنویسی فایل ارائه شده می کنند.کد نویسی ها با توجه به استانداردهای روزدنیا که برای سئو سایت بسیار لازم است و ضروری است انجام می شود.
5- در این مرحله سایت آماده شده و مورد تست قرار می گیرد و ایرادات نهایی به طور کامل برطرف می شود.
6-سایت به مشتری نمایش داده می شو و بعد از تائید نهایی بر روی دامنه ای که خود فرد انتخاب کرده و خریداری شده بارگذاری می شود.

7- در مرحله نهایی آموزش های لازم برای استفاده از پنل سایت به مشتری داده می شود و تیم پشتیبانی به صورت کاملا رایگان در ساعات کاری پاسخگوی هرگونه سوالات و مشکلات در حین ورود اطلاعات توسط مشتری خواهد بود.

سئو و بهینه سازی

مراحلی که در بالا به ذکر آن پرداختیم فقط بخشی از مراحل راه اندازی است .مهم ترین کاری که بعد از طراحی نیاز است تا انجام شود سئو سایت است که شما را در کلمه هدف مد نظرتون در صفحه اول و لینک های ابتدایی گوگل قرار می دهد و هر فردی تنها با سرچ این کلمه در گوگل به راحتی با شرکت و کسب و کار شما آشنا می شود و دیگر محدودیتی در جذب مشتری برای شما وجود نخواهد داشت و بدون هیچ واسطه ای با مشتریان خود در ارتباط خواهید بود.
اساسا داشتن یک وب سایت با تمامی امکانات و ویژگی های منحصر به فرد و کاربر پسند بدون بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو هیچ ارزشی برای ارتقاء وضع کسب و کارتان ندارد و نمی توان انتظار داشت که این وب سایت بتواند تحولی در بالا بردن درآمد شما ایجاد نماید .
امروزه مردم برای پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نظرشان وابستگی خاصی به گوگل پیدا کرده اند وبا جستجو در این موتور قدرتمند به نیازهای روزمره پاسخ داده و به خواسته های خود به راحتی دست می یابند.در نتیجه قرار گرفتن صفحات وب سایت شما در صدر نتایج جستجوی کاربران در کلمات کلیدی مد نظر باعث مطرح شدن برند شما و در ادامه بالا رفتن میزان فروشتان شود.

سئو و بهینه سازی| وبوکد

مقالات