...

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

هنر طراحی گرافیک در جایگاهی قرار دارد که در ارائه شایسته محصولات و خدمات نمی توان آن را نادیده گرفت و امروزه با توجه به بالارفتن سطح توقع بصری کاربران در جامعه و شناخت اهمیت کیفیت در طراحی برای ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به همه اقشار ، این هنر نیز روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و تنها افرادی را که از خلاقیت مناسب برخوردار باشند در خود حفظ می نماید که این همان ذات هنر است .

طراحی گرافیک و نقش مهم آن در تبلیغات

تبلیغات بخش بسیار مهم و اساسی برای همه ی زمینه های کاری محسوب می شود.امروزه تبلیغاتی مورد توجه قرار می گیرد که از نظر طراحی متفاوت و خلاقانه باشند و رنگبندی مناسبی هم داشته باشند. شاید برای شما پیش آمده که در میان تعداد زیادی آگهی تبلیغاتی که مشاهده کرده اید یک یا چند تا از آنها بیشتر مورد توجهتان قرار گرفته و در ذهنتان حک شده است.این هنر طراحی گرافیک است که می تواند طرحی را خلق کند که بیننده با اولین نگاه جذب آن شود و این گونه به شناخت بیشتر یک برند کمک می کند. امروز در دنیای تبلیغات طراحی های گرافیک دیگر مختص بنرهای چاپی و کاتالوگ و بروشور نیستند و به دنیای مجازی هم راه پیدا کرده اند.طبق آماری که در این سالها دریافت شده کاربران بیشترین اعتماد را به سایت ها و شبکه های اجتماعی دارند که از نظر ظاهر گرافیکی جذابتر هستند . سایت ها با شکل و شمایل و ساده تر نمی توانند مخاطبان زیادی را جذب کنند.

کار اصلی طراحان ما در مجموعه وبوکد طراحی گرافیک سایت,  لوگو , کاتالوگ, بروشور , ست اداری و…..  به صورت کاملا اختصاصی است.

مهم ترین عامل تاثیر گذار بودن یک تبلیغ , طرح گرافیکی آن است.نکات مهم و تخصصی در طراحی وجود دارد تنها یک متخصص می تواند آنها را پیاده سازی کند و یک طرح گرافیکی ناب و خاص را رائه دهد. ما در مجموعه وبوکد سعی بر این داریم تا با جمع آوری مجموعه ای از متخصصین در حوزه طراحی گرافیک تیمی را ایجاد کنیم که بتواند از هر نظر خواسته های شما را برآورده کند و طرح هایی زیبا و خلاقانه را برای ارتقا کسب و کار شما عزیزان ارائه دهند.

طراحی گرافیک| وبوکد

برندسازی در وبوکد به چه صورت انجام می پذیرد؟

گرافیست|وبوکد
  • در مرحله اولیه زمانی که مشتری برای شروع کار طراحی به ما مراجعه می کند جلسه ای با حضور طراح گرافیک گذاشته می شود و سبک و سیاقی که مد نظر مشتری است به طور کامل مشخص می شود
  • بعد از مشخص شدن رنگبندی مورد نظر و سلیقه مشتری طراحان ما کار طراحی را شروع میکنند و مدت زمان طراحی هم بستگی به نوع طرح دارد و میانگین زمانی بین 3 تا 7 روز زمان برده می شود.
  • بعد از آماده شدن طراحی اولیه , طرح برای مشتری ارسال می شود و در این مرحله مشتری می تواند نظرشخصی خود را بر روی طرح زده شده اعمال نماید و اگر نیاز به تغییرات داشته باشد آنها را مطرح کند تا گرافیست ما این تغییرات را بر روی طرح اعمال نماید.
  • بعد از انجام تغییرات طرح نهایی مورد تائید مشتری با فرمت های مختلف و کیفیت اصلی برای مشتری ارسال می شود و یا برای چاپ به چاپخانه فرستاده می شود.

 تمامی همکاران ما در این مجموعه سعی بر این دارند که طرحی را به شما عزیزان ارائه دهند که از هر نظر مورد تائید بوده باشد و مشتری رضایت صد در صدی از آن طرح را داشته باشد.

مقالات

تماس با پشتیبانی