...

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

ما فعالیت خود را با هدف ارتقاء وضعیت کسب و کارها و افزایش مشتریان شما انجام می دهیم و تا زمانی که مطمینان حاصل نکنیم که در جایگاهی مناسب قرار گرفته اید به کار خود ادامه می دهیم و در کنار شما تا هر زمان که اراده شما باشد هستیم به نظر ما بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو راهی کار آمد برای افزایش مشتریان وفادار شما می باشد و با استراتژی مناسب ، نظم و شکیبایی می توان به سرعت به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

سئو  چیست ؟ اهمیت سئو چقدر است

SEO اختصار عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد البته امروزه کلمه ” سئو ” به فارسی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و جایگاه خود را به عنوان یک کلمه به مفهوم مجموعه تکنیک ها و روشهایی که باعث می شود سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود را شامل می شود که به اعتقاد ما بر پایه چهار اصل استراتژی ، نظم ، صبر ، نتیجه استوار است .

شرکت های بزرگ همیشه برای سرمایه گذاری به دنبال بازدهی بالا و نفوذ بیشتر در بازار هستند و این گونه سرمایه گذاری ها را به عنوان اولین گزینه خود اتنخاب می کنند . وبوکد سئو را برای تمامی فعالان اقتصادی بهترین راه سرمایه گذاری می داند چرا که برند شما دیده نمی شود اگر در صفحه اول گوگل حضور نداشته باشید .

مهمترین ویژگی تیم سئو کار حرفه ای:

با توجه به اینکه الگوریتم های گوگل دائما در حال توسعه می باشند بالا بردن دانش و به روز نگه داشتن اطلاعات فنی به وسیله مطالعه تغییرات الگوریتم ها یکی از مهمترین ویژگی های یک تیم سئو کار حرفه ای است که باعث بهبود جایگاه سایت و درنتیجه افزایش بازدید گوگل خواهد شد .

وبوکد| سئو

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

وبوکد|موتورهای جستجو

1- اولین اقدامی که موتورهای جستجو انجام می دهند پیدا کردن سایت شماست که این امر با پایش مداوم فضای اینترنت توسط ربات های آنها انجام می شود پس اگر این ربات ها نتوانند شما را بیابند دیگر مابقی کارهای شما اهمیتی ندارد .

2- قدم بعدی ایندکس کردن مطالب سایت شما و تعیین نوع محتوای و دسته بندی آن است .

3- آخرین اقدام رتبه بندی سایت شما به وسیله الگوریتم هایی که هر روز پیچیده تر می شود تا بتواند مطالبی را که ارزش محتوایی بالاتری برای کاربران دارد را از میلیون ها مطلب کم اهمیت تمیز دهد و آن ها را در جایگاه مناسبتری در نتابج جستجوها قرار دهد

سئو داخلی چیست؟

مجموعه فعالیتهایی که در طراحی و توسعه وب سایت جهت بهینه سازی قالب برای رسیدن به استانداردهای موتورهای جستجو در حیطه اقدامات سئو داخلی است . این فعالیت ها همگی به بهبود تجربه کاربری اعم از سرعت بارگذاری صفحات ، ساده سازی های بصری ، معماری مناسب اطلاعات ، طراحی رسپانسیو سایت و دیگر اجزای فنی کمک شایانی در جهت کسب رتبه برتر در موتور جستجوی گوگل دارد .

وبوکد|سئو داخلی

مقالات

تماس با پشتیبانی